nl-NLen-GBde-DE
29 augustus t/m 3 september 2017   10 - 18 uurAMSTERDAM MARINA

De HISWA te water wordt georganiseerd door HMM Exhibitions BV.

HMM Exhibitions BV
Postbus 37111
1030 AC Amsterdam
Werfkade 2
1033 RA Amsterdam

T +31 20 705 14 60
F +31 20 705 14 61
hiswatewater@hiswa.nl
www.hiswatewater.nl

De HISWA te water vindt plaats op de NDSM-werf in Amsterdam. Klik hier voor de routebeschrijving.

Het projectteam van de HISWA te water bestaat uit:

 

Michelle Jonker (Project manager) m.jonker@hiswa.nl 020-705 14 60
06-517 22 946
Marieke de Vries (Sales manager) m.de.vries@hiswa.nl 020-705 14 60
06-137 80 277

Jessica Seijsener-Zandbergen
(Marketing- en Communicatiemanager)

j.seijsener@hiswa.nl 020-705 14 60
Johanna Klijnsma (Project coördinator) j.klijnsma@hiswa.nl 020-705 14 60
06-515 83 308
Julie Morfouace (Project Assistent) j.morfouace@hiswa.nl 020-705 14 60
Denise Vork-Dadema (Grafisch Ontwerper) d.vork@hiswa.nl 020-705 14 60