nl-NLen-GBde-DE
29 augustus t/m 3 september 2017   10 - 18 uurAMSTERDAM MARINA

De HISWA te water wordt georganiseerd door HMM Exhibitions BV.

HMM Exhibitions BV
Postbus 37111
1030 AC Amsterdam
Werfkade 2
1033 RA Amsterdam

T +31 20 705 14 60
hiswatewater@hiswa.nl
www.hiswatewater.nl

De HISWA te water vindt plaats op de NDSM-werf in Amsterdam. Klik hier voor de routebeschrijving.

Het Projectteam van HISWA te water bestaat uit:

 

Michelle Jonker (Projectmanager) m.jonker@hiswa.nl 020 - 705 14 60
06 - 517 22 946
Marieke de Vries (Sales manager) m.de.vries@hiswa.nl 020 - 705 14 60
06 - 137 80 277

Jessica Seijsener-Zandbergen
(Marketing- and Communicationmanager)

j.seijsener@hiswa.nl 020 - 705 14 60
Linda van Schouwen (Project Assistent) l.van.schouwen@hiswa.nl 020 - 705 14 60
Julie Morfouace (Project Assistent) j.morfouace@hiswa.nl 020 - 705 14 60
Denise Vork-Dadema (Graphic Designer) d.vork@hiswa.nl 020 - 705 14 60